Janesville20.6°

High school track results

Print Print
May 15, 2010

HIGH SCHOOL TRACK RESULTS


Boys


Hartford


Invitational


TEAM SCORES


Janesville Craig 188, Oak Creek 153.5, Hartford 137.5, Milwaukee Tech 65, South Milwaukee 45, West Bend West 54.


INDIVIDUAL RESULTS


100—1. Caleb Mertins (H), 11.63; 4. Bryce Loveland (JC), 11.89.


200—1. Desmond Adongo (SM), 23.52; 8. Pat Gehl (JC), 25.12.


400—1. Desmond Adongo (SM), 51.43; 6. Jon Condon (JC), 53.85.


800—1. Tommy Meister (JC), 2:01.15; 2. Joe Sarow (JC), 2:10.84.


1,600—1. Tommy Meister (JC), 4:31.85; 2. Matt Bordwell (JC), 4:46.36.


3,200—1. Ryan Fenrick (JC), 10:27.54; 3. Hunter Salmon (JC), 10:33.21.


110 high hurdles—1. Mike Hoffman (H), 15.61; 3. Brandon Rusch (JC), 17.35.


300 intermediate hurdles—1. Joe Worth (H), 43.19; 3. Rutger Meister (JC), 44.14.


400 relay—1. Hartford, 45.47; 2. Janesville Craig, 45.52.


800 relay—1. Hartford, 1:33.83; 3. Janesville Craig, 1:36.84.


1,600 relay—1. Janesville Craig (Alex Crandall, Spencer Hrycay, Calvin Coleman, Jon Condon), 3:34.53.


3,200 relay—1. Janesville Craig (Matt Bordwell, Spencer Hrycay, Alex Crandall, Joe Sarow), 8:32.15.


Shot put—1. Rafael Saez (OC), 54-9; 4. Mike Spaulding (JC), 41-10.


Discus—1. Rafael Saez (OC), 147-6; 3. Jared Gohlke (JC), 111-6.


High jump—1. Tony Banks (MS), 5-10; 6. Calvin Coleman (JC), 5-6.


Long jump—1. Cy Badertscher (JC), 20-10; 3. Calvin Coleman (JC), 19-9.


Triple jump—1. Tom Overland (OC), 43-1; 2. Cy Badertscher (JC), 42-11.


Pole Vault—1. Tom Kitching (JC), 12-6; 3. Alex Crandall (JC), 11-6.


Tom Mueller


Invitational


At Oregon


TEAM SCORES


Sun Prairie 153.83, Platteville, 141.16. Milton, 95.33. Baraboo 90.5, Oregon 70, Stoughton 63, Fort Atkinson 44.33, Marshall 40.83.


INDIVIDUAL RESULTS


100—1. Exzavian Rice (SP), 11.12; 2. Alec Vicenzi (Mil), 11.18; 3. Jesse Clark, (Pl), 11.23.


200—1. Norvel Mohammed (SP), 22.44; 2. Zach Hershey (St), 23.52; 3. Brad Saunders (Pl), 23.68.


400—1. Aaron Speiss (Pl), 50.65; 2. Joseph Miggins, (SP), 50.72; 3. Loren Bahr (Pl), 52.46.


800—1. Nick Erickson (Pl), 2:00.5; 2. Matt Bakken (O), 2:04.52; 3. John Donovan (Pl), 2:07.21.


1,600—1. Tyler Hart (SP), 4:34.9; 2. Riley Olson, (St), 4:37.75; 3. Gerrit Bruni (Bar), 4:38.18.


3,200—1. Matt Rosene (Bar), 9:56.75; 2. Hunter Weber (Mar), 10:17.37; 3. Tyler Hart (SP), 10:31.89.


110 high hurdles—1. Eddie Barrionuevo (SP), 16.21; 2. Ryan Rako (Pl), 16.24; 3. Freddie Barrionuevo (SP), 16.29.


300 intermediate hurdles—1. David Beers (O), 41.05; 2. Max Thoma (O), 43.2; 3. David DeLaitsch (SP), 43.71.


400 relay—1. Milton A (Alec Vicenzi, Riley Kovars, Philip McCarthy, Nate Hammon), 44.31; 2. Barboo, 45.08; 3. Platteville 45.22.


800 relay—Sun Prairie A, 1:31.5; 2. Baraboo A, 1:33;. 3. Milton, 1:33.74.


1,600 relay—1. Platteville (Aaron Speiss, Brad Saunders, Cody Peacock, Nick Erickson), 3:27.59; 2. Fort Atkinson, 3:34.38; 3. Milton A, 3:37.56.


3,200 relay—1. Platteville A, 8:23.02; 2. Fort Atkinson A, 8:26.4; 3. Sun Prairie, 8:39.69.


Shot put—1. Ashton Elmore (SP), 49-4.25; 2. Rhett Weber (Pl), 49-3.7; 3. Joe Labeots (Bar), 46-1.5.


Discus—1. Jacob Ninneman (O), 158-1; 2. Kody Lane (Bar), 145-5; 3. Rhett Weber (Pl), 142-0.


High jump—1. Tom Speth (St), 12-0; 2. John Bahr (Pl), 11-6; 3. Dylan Walsh (SP), 11-6.


Long jump—1. Nate Hammon (Mil), 21-1.75; 2. Riley Kovars (Mil), 20-5.25; 3. Travis Jenkins (O), 19-7.75.


Triple jump—1. Riley Kovars (Mil), 43-1; 2. Ryan Rako (Pl), 43-0; 3. Nate Hammon (Mil), 42-2.


Pole vault—1. Eric Sawyers (St), 12-0; 2. Jon Bahr (Pl), 11-6; 3. Dylan Walsh (SP), 11-6.


Borg Invitational


At Delavan-Darien


TEAM SCORES


Lakeside Lutheran 124, Delavan-Darien 104, Brown Deer 92, Milwaukee Pulaski/Arts/Reagan 91, Wilmot 73, Kenosha Bradford 61, Wisconsin School for the Deaf 44, Racine Lutheran, 15.


INDIVIDUAL RESULTS


100—1. Babtunde Awosika (MP), 11.17; 2. Lawrence Rabon (BD), 11.59; 3. Jordan Hesebeck (DD), 11.67.


200—1. Babtunde Awosika (MP), 22.82; 2. Lawrence Rabon (BD), 23.03; 3. Derek Ellwein (LL), 23.20.


400—1. Babtunde Awosika (MP), 51.02; 2. Taylor Koss (WSD), 54.26; 3. Michael Huning (KB), 54.89.


600—1. Jake Schimenz (BD), 1:28.45; 2. Robert Becker (LL), 1:33.58; 3. Ken Wilson (DD), 1:37.38.


800—1. Grey Davis (LL), 2:07.03; 2. Taylor Koss (WSD), 2:14.95; 3. Joe Smith (DD), 2:15.77.


1,000—1. Taylor Bell (KB), 2:59.08; 2. Mike Zuelke (LL), 2:59.22; 3. Alexander Johnson (DD), 2:59.55.


1,600—1. Tommy Jones (DD), 4:49.87; 2. Taylor Koss (WSD), 4:52.25; 3. Eric Frisch (BD), 4:53.37.


3,200—1. Danny Hafenstein (LL), 10:55.67; 2. Sam Logterman (DD), 11:01.58; 3. Justin Kreuser (KB), 11:05.75.


110 high hurdles—1. Justin Schweitzer (Wil), 16.39; 2. Evan Naber (BD), 17.23; 3. Dewey Warner (KB), 17.56.


300 intermediate hurdles—1. Eric Williams (MP), 42.42; 2. Tyler Rowland (Wil), 42.52; 3. Dewey Warner (KB), 44.94.


400 relay—1. Delavan-Darien, 45.25; 2. Lakeside Lutheran, 46.41; 3. Wilmot, 47.24.


800 relay—1. Delavan-Darien, 1:35.26; 2. Lakeside Lutheran, 1:35.80; 3. Milwaukee Pulaski/Arts/Reagan, 1:39.47.


1,600 relay—1. Milwaukee Pulaski/Arts/Regan, 3:41.17; 2. Lakeside Lutheran, 3:43.46; 3. Wilmot, 3:49.73.


3,200 relay—1. Lakeside Lutheran, 8:52.93; 2. Kenosha Bradford, 9:13.78; 3. Brown Deer, 9:15.58.


Shot put—1. Patrick Jennison (WSD), 44-4; 2. Scott Richardson (BD), 40-7.5; 3. Alex Hubka (DD), 40-6.5.


Discus—1. Drew Jones (BD), 137-2; 2. Patrick Jennison (WSD), 125-9; 3. David Sauceda (KB), 124-11.


Long jump—1. Lawrence Rabon (BD), 18-3; 2. Justin Schwitzer (Wil), 18-0.5; 3. Ken Bachler (LL), 18-0.25.


High jump—1. Jordan Hesebeck (DD), 5-8; 2. Lucas Torres (Wil), 5-6; 3. Clay Stevens (RL), 5-2.


Triple jump—1. Travon Topps (MP), 40-6; 2. Babtunde Awosika (MP), 39-11; 3. Danny Hafenstein (LL), 38-2.


Pole vault—1. Zach Steadman (Wil), 12-0; 2. Robert Becker (LL), 10-0; 3. Adam Neal (Wil), 8-0.


Elkhorn


Invitational


TEAM SCORES


Elkhorn 172, Lake Mills 164, Racine Prairie 116, Milwaukee Messmer 99, Kenosha St. Joseph 93.


INDIVIDUAL RESULTS


100—1. A.J. Anderson (MM), 11.11; 2. Drew Lockwood (Elk), 11.32; 3. Kyle Banta (Elk), 11.36.


200—1. Drew Lockwood (Elk), 23.6; 2. Kenny Myatt (MM), 23.8; 3. A.J. Anderson (MM), 23.9.


400—1. Michael Hermanny (LM), 52.9; 2. Chad Simmerman (Elk), 54.4; 3. Kenny Myatt (MM), 55.2.


800—1. Justin Maio (RP), 2:05.0; 2. Jonas Rugtvedt (LM), 2:06.5; 3. Nick Mikaelian (RP), 2:06.9.


1,600—1. Dan Sullivan (Elk), 4:30.9; 2. Andres Tineo Paz (RP), 4:42.5; 3. Ryne Scopp (KSJ), 4:43.6.


3,200—1. Tim Pastika (RP), 10:10.8; 2. Carl Holborn (RP), 10:17.5; 3. Robby Meilbeck (KSJ), 10:46.4.


110 high hurdles—1. Rylan Page (RP), 15.53; 2. Jesse Topel (LM), 16.88; 3. Christopher heneke (LM), 17.4.


300 intermediate hurdles—1. Rylan Page (RP), 41.78; 2. Kyle Banta (Elk), 43.75; 3. Darian Monson (KSJ), 56.10.


400 relay—1. St. Joseph (Ian Neville, Charlie Pechous, Tyler Bostrum, Jorge Sanchez), 45.4; 2. Lake Mills, 46.4; 3. Messmer, 46.9.


800 relay—1. Elkhorn (Kyle Banta, Drew Lockwood, Sam Fehling, James Jacques), 1:34.70; 2. The Prairie School, 1:35.3; 3. Lake Mills, 1:37.30.


1,600 relay—1. Lake Mills (Jacob Bahner, Dane Wollin, Jonas Rugtvedt, Jake Thurston), 3:38.5; 2. Elkhorn, 3:51.20; 3. Kenosha St. Joseph, 3:54.8.


3,200 relay—1. The Prairie School (Drew Gottwald, Carl Holborn, Justin Maio, Nick Mikaelian), 8:36.30; 2. Lake Mills, 8:51.0; 3. Kenosha St. Jospeh, 8:59.70.


Shot put—1. John Cooper (Elk), 47-0.25; 2. Alex Mess (LM), 44-11.5; 3. Lewis Wethal (LM), 44-6.5.


Discus—1. John Cooper (Elk), 164-3; 2. Lewis Wethal (LM), 135-4; 3. Connor Selvey (Elk), 125-1.


High jump—1. Skyler O’Laughlin (Elk), 6-2; 2. Chad Simmerman (Elk), 6-2; 3. Taylor Kielty (Elk), 6-2.


Long jump—1. Maurice Baldwin (Mess), 21-2.5; 2. Taylor Kielty (Elk), 19-9; 3. Mike Bonds (Mess), 18-10.5.


Triple jump—1. Maurice Baldwin (Mess), 42-9; 2. Charlie Pechous (KSJ), 41-4; 3. Darrell Anderson (Mess), 40-0.5.


Pole vault—1. Andy Woerpel (LM), 11-0; 2. Ben Himsel (Elk), 10-6; 3. Kyle Mountford (Elk), 9-0.


Girls


Hartford


Invitational


TEAM SCORES


Janesville Craig 157.5, Hartford 140, West Bend West 100.5, South Milwaukee 96, Oak Creek 94, Milwaukee Tech 64.


INDIVIDUAL RESULTS


100—1. Dezerea Bryant (MT), 11.78.


200—1. Bryant (MT), 28.4; 6. Mia Metcalf (JC), 29.44.


400—1. Kayla Janto (WBW), 1:02.77; 3. Kayla Schlieger (JC), 1:04.94.


800—1. Katie Bagley (JC), 2:25.96.


1,600—1. Jordan Peschek (H), 5:36.67; 3. Rachel Gilmore (JC), 5:37.58.


3,200—1. Taylor Uebersetzig (WBW), 11:42.31; 3. Courtney Kessler (JC), 13:23.31.


100 high hurdles—1. Elexis Fuller (MT), 14.8; 5. Maggie Slatter (JC), 17.72.


300 hurdles—1. Elissa Sievila (SM), 47.26; 3. Maggie Slatter (JC), 49.78.


400 relay—1. Oak Creek, 52.55; 2. Janesville Craig, 52.85.


800 relay—1. South Milwaukee, 1:49.323; 4. Janesville Craig, 1:55.11.


1,600 relay—1. West Bend West, 4:12.84; 3. Janesville Craig, 4:26.64.


3,200 relay—1. Oak Creek, 10:35. 98.


Shot put—1. Kaylyn Funk (JC), 35-2; Katie Villa (JC), 31-1.


Discus—1. Kayla Rohr (JC), 108-6; 2. Kaylyn Funk (JC), 96-2.


High jump—1. Corissa Myers (SM), 5-0; 5. Aundrea Kelly (JC), 4-8.


Long jump—1. Sierra Thomas (H), 18-2; 3. Ciarra Sroda (JC), 15-8.


Triple jump—1. Sierra Thomas (H), 35-7; 2. Ashley Pohlman (JC), 34-10.


Pole vault—1. Jessica Washington (JC), 9-0; 2. Sara Ennocenti (JC), 8-6.


Tom Mueller


Invitational


At Oregon


TEAM SCORES


Sun Prairie 154.5, Platteville 94.5, Oregon, 76.5. Marshall 66, Baraboo 63. Milton 62.5, Fort Atkinson 59.75, Stoughton 45.75, Janesville Parker 43.5, Beloit, 34.


INDIVIDUAL RESULTS


100—1. Felicia Carlson (Bel), 12.25; 2. Marlen Miggins (Mar), 12.93; 3. Lizabeth Teasdale (Bar), 13.06.


200—1. Felicia Carlson (BM), 26.31; 2. Lauren Frisque (Mil), 27.43; 3. Nikki Morris (Bar), 27.81.


400—1. Emilie Kay (Plat), 1:01.46; 2. Ashleigh Giese (Mar), 1:01.87; 3. Maura McManus (SP), 1:02.02.


800—1. Maura McManus (SP), 2:27.34; 2. Ashleigh Giese (Mar), 2:30.40; 3. Laura Donovan (Plat), 2:34.40.


1,600—1. Elizabeth Berkholtz (SP), 5:08.43; 2. Tricia Serres (Plat), 5:17.18; 3. McKaela Christienson (Bar), 5:31.18.


3,200—1. Amanda Walker (SP), 11:23.92; 2. Denise Leaver (Bar), 11:26.40; 3. Nicole Hillman (Mar), 12:33.77.


100 high hurdles—1. Allisa Nelson (SP), 16.20; 2. Brianna Bower (Sto), 16.9; 3. Kara Klubertanz (FA), 17.11.


300 low hurdles—1. Marlen Miggins (Mar), 47.24; 2. Sydney Steiner (SP), 48.65; 3. Nikki Morris (Bar), 49.62.


400 relay—1. Sun Prairie (Margarett Scheidegger, Maria Mikelsen, Delany Doyle, Latifah Bryant), 50.99; 2. Beloit, 51.75; 3. Fort Atkinson, 51.90.


800 relay—1. Sun Prairie (Ashley Bartow, Latifah Bryant, Margarett Scheidegger, Maria Mikelsen), 1:45.93; 2. Janesville Parker, 1:50.72; 3. Milton, 1:52.32.


1,600 relay—1. Platteville (Donovan, Kay, Serres, Lawinger), 4:06.78; 2. Sun Prairie, 4:13.06; 3. Oregon, 4:16.65.


3,200 relay—1. Oregon (Maranda Ricker, Morgan Engelhart, Rachel Walsh), 10:04.93; 2. Fort Atkinson, 10:05.05; 3. Sun Prairie, 10:14.43.


Shot put—1. Leah DeVries (Mil), 36-10; 2. Kamry Gipson (SP), 34-5.75; 3. Danielle Zwiefelhofer (SP), 33-2.5.


Discus—1. Steph Tweed (Mar), 115-4; 2. Leah DeVries (Mil), 113-5; 3. April McCarthy (Sto), 110-0.


Long jump—1. Ashley Bartow (SP), 16-9.5; 2. Jessica Jentz (Plat), 16-1; 3. Aly Catacutan (Milt), 15-7.5.


Triple jump—1. Claire Pohlman (SP), 34-5; 2. Jessica Jentz (Plat), 34-1.5; 3. Emilie Kay (Plat), 33-9.


High jump—1. Emily Brinker (Bar), 5-2; 2. Marlen Miggins (Mar), 5-0; 3. (tie) Katelyn Macaulay (Ore) and Monica Mansavage (SP), 4-10 each.


Pole vault—1. Rachel Walsh (Ore), 10-0; 2. (tie) Ashley Alme (Sto) and Erika Whitson (JP), 9-0 each.


Borg


Invitational


At Delavan-Darien


TEAM SCORES


Lakeside Lutheran 194, Brown Deer 92, Kenosha Bradford 91, Delavan-Darien 89, Wilmot 44, Milwaukee Pulaski 34, Wisconsin School for the Deaf 24, Racine Lutheran 16.


INDIVIDUAL RESULTS


100—1. Ariel Kinlow (BD), 12.87; 2. Lakeshia Williams (KB), 13.51; 3. Michaela Willitz (LL), 13.74.


200—1. Ariel Kinlow (BD), 27.07; 2. Rachel Behl (LL), 27.6; 3. Ashley O’Neil (DD), 28.55.


400—1. Tahtyana Peer (BD), 1:00.89; 2. KateLynn Kulow (LL), 1:05.2; 3. Becca Finley (DD), 1:06.8.


600—1. Hannah Hackbarth (LL0, 1:48.25; 2. Abigail Bullmore (KB), 1:50.59; 3. Ashley Naijieb (MP), 1:56.41.


800—1. Hannah Shiels (LL), 2:34.91; 2. Joanna Stozek (Wil), 2:35.08; 3. Danielle Macareno (KB), 2:36.83.


1,000—1. Alyssa Schumacher (LL), 3:15.45; 2. Abigail Bullmore (KB), 3:18.77; 3. Carrie Getka (DD), 4:22.25.


1,600—1. Emily Albright (RL), 5:54.28; 2. Bekah Olson (DD), 6:02.86; 3. Taylor Ruppnow (LL), 6:07.13.


3,200—1. Emily Hamilton (Wil), 12:00.37; 2. Sara Hackbarth (LL(), 12:24.85; 3. Sarah Eucalano (MP), 12:37.45.


100 high hurdles—1. Asia Cheeks (BD), 16.06; 2. Alex Anton (LL), 16.83; 3. Ashley Jones (DD), 20.05.


300 low hurdles—1. Ellen Schwartz (LL), 48.84; 2. Lori Eldred (WSD), 53.37; 3. Shannon Wild (BD), 54.97.


400 relay—1. Lakeside, 52:42; 2. Bradford, 53.57; 3. Brown Deer, 55.71.


800 relay—1. Brown Deer, 1:48.79; 2. Lakeside, 1:50.44; 3. Bradford, 1:55.32.


1,600 relay—1. Lakeside, 4:17.29; 2. Delavan-Darien, 4:34.12; 3. Brown Deer, 4:35.32.


3,200 relay—1. Lakeside, 10:00.78; 2. Bradford, 10:58.55; 3. Wilmot, 11:22.78.


Shot put—1. Bryanna Roeder (LL), 33-9; 2. Keke Battle (KB), 32-0; 3. Casey Silkwood (KB), 30-10.


Discus—1. Kelly Tetzlaff (LL), 106-3; 2. Casey Silkwood (KB), 98-0; 3. Katie Musser (LL), 77-0.


High jump—1. Asia Cheeks (BD), 4-8; 2. Michaela Willitz (LL), 4-8; 3. Emily Hamilton (Wil), 4-6.


Long jump—1. Brooke Hinstorff (LL), 16-4; 2. Lori Eldred (WSD), 15-0; 3. Ashley O’Neil (DD), 14-11.


Triple jump—1. Candace Bishop (KB), 32-9; 2. Sarah Finley (DD), 31-0; 3. Michaela Willitz (LL), 31-0.


Pole vault—1. Desirae Ladewig (Wil), 9-8; 2. Casey Schilling (LL), 8-0; 3. Ashley Schuett (LL), 7-0.


Elkhorn Invitational


TEAM SCORES


Elkhorn 160.5, Kenosha St. Joseph 151, Lake Mills 148.5, Milwaukee Messmer 74, Racine Prairie 72.


INDIVIDUAL RESULTS


100—1. Maggie Beal (KSJ), 13.57; 2. Holly Koleske (PS), 13.59; 3. Megan Lockwood (Elk), 13.67.


200—1. Ashley Wolff (LM), 27.6; 2. Vada Wirtz (Elk), 28.9; 3. Hunter May (Elk), 29.6.


400—1. Briana Dunkleberger (LM), 1:00.0; 2. Misha Harvey (MM), 1:09.7; 3. Marie Sauer (KSJ), 1:10.3.


800—1. Denay Hering (LM), 2:32.5; 2. Alex Hein (LM), 2:35.80; 3. Anna Loef (KSJ), 2:43.40.


1,600—1. Alex Hein (LM), 5:47.3; 2. Laura Belmonte (KSJ), 5:54.7; 3. Victoria Radebaugh (LM), 5:57.5.


3,200—1. Victoria Radebaugh (LM), 13:18.0; 2. Megan Jekot (KSJ), 13:45.50; 3. Erica Djuric (KSJ), 14:24.80.


100 high hurdles—1. Darian Monson (KSJ), 17.41; 2. Leah Demeter (Elk), 18.22; 3. Katie Dickes (KSJ), 18.27.


300 low hurdles—1. Katie Dickes (KJS), 53.4; 2. Emma Glogovsky (Elk), 55.8; 3. Darian Monson (KSJ), 56.1.


400 relay—1. Lake Mills (Briana Dunkleberger, Denay Hering, Ashley Wolff, Jessica Powers), 51.50; 2. Elkhorn, 54.50; 3. Messmer, 56.8.


800 relay—1. Elkhorn (Nicole Enger, Megan Lockwood, Hunter May, Vada Wirtz), 1:57.70; 2. Racine Prairie, 2:01.20; 3. Messmer, 2:03.10.


1,600 relay—1. lake Mills (Briana Dunkleberger, Denay Hering, Alex Hein, Jessica Powers), 4:15.60; 2.St. Joseph, 4:37.20; 3. Elkhorn, 4:51.7.


3,200 relay—1. Elkhorn (Kenna Miller, Emily Neinfeldt, Emma Glogovsky, Libby Walbrandt), 11:35.9; 2. Kenosha St. Joseph, 12:10.3.


Shot put—1. Sarah Woellert (Elk), 37-6.75; 2. Emma Koeppel (LM), 33-4; 3. Nicole Enger (Elk), 30-11.5.


Discus—1. Sarah Woellert (Elk), 114-1; 2. Rachel Adams (KSJ), 97-4; 3. Emma Koeppel (LM), 94-6.


High jump—1. Jessica Powers (LM), 5-3; 2. Sarah Bailey (Elk), 4-8; 3. Allie Joaquin (Elk), 4-7.


Long jump—1. Chante Hollinshed (Mess), 16-6; 2. Denay Hering (LM), 14-10; 3. Sarah Bailey (Elk), 14-3.5.


Triple jump—1. Briana Dunkleberger (LM), 35-2; 2. Ashley Wolff (LM), 31-7; 3. Katherine Johnson (PS), 30-11.5.


Pole vault—1. Emma Glogovsky (Elk), 7-0; 2. Maggie Farley (Elk), 9-0.



Print Print